AO3 News

Post Header

Published:
2022-06-06 21:21:54 UTC
Original:
Comment blocking is coming
Tags:

Ми раді повідомити, що протягом кількох наступних днів ми введемо першу частину наших функцій блокування та ігнорування коментарів: вона дасть вам можливість заблокувати отримання коментарів на ваших роботах від обраних користувачів, а також їх можливість залишати відповіді на ваші коментарі.

Блокування та ігнорування: Нагадування

Ми плануємо ввести ці два види функцій щоб допомогти користувачам керувати їхнім власним досвідом та додати додатковий рівень захисту від домагань, не створивши перешкод для створення та доступу до контенту на Archive of Our Own – AO3 (Нашому Власному Архіві):

  • Блокування: запобігає спілкуванню певних користувачів з вами.
  • Ігнорування: виключає контент певних користувачів під час вашого користування AO3.

Оскільки введення цих можливостей до численних і часто взаємопов'язаних функцій AO3 відразу було би нелегким завданням, ми будемо поступово вводити можливості блокування та ігнорування користувачів в деяких сферах, а тим часом продовжуватимемо працювати над іншими.

Блокування частина 1: Коментарі

Сторінка заблокованих користувачів пояснює що робить блокування і дозволяє вам заблокувати додаткових користувачів в маленькому віконці. Там також знаходиться список користувачів, яких ви заблокували, і кнопка їх відблокування.

В цьому перщому релізі ми сконцентруємо нашу увагу на блокуванні коментарів від залогінених користувачів. Після того, як ви заблокуєте користувача, вони втратять можливість коментувати на ваших роботах чи відповідати на залишені вами на роботах чи новинах коментарі. Вони також не зможуть редагувати вже залишені для вас коментарі чи відповіді вам.

Блокування працюватиме навіть якщо заблокований користувач змінить своє ім’я.

Ви можете заблокувати користувача обравши кнопку "Block" (Заблокувати) на їх профілі, панелі користувача чи коментарях. Уже заблокованих користувачів ви зможете розблокувати в тих самих місцях.

Ви також можете заблокувати користувача ввівши їх ім'я на новій сторінці заблокованих користувачів, перейти на яку можна за посиланням "Blocked Users" (Заблоковані користувачі) на сторінці ваших Вподобань.

На сторінці заблокованих користувачів знаходитиметься список усіх заблокованих вами користувачів. Інші користувачі не зможуть побачити кого ви заблокували -- єдиними, хто матиме доступ до вашого списку заблокованих користувачів будете ви і адміністратори сайту з певним рівнем доступу.

Якщо ви підозрюєте, що заблокований вами користувач все ще коментує на ваших роботах чи відповідає на ваші коментарі деінде на AO3, зв'яжіться з командою Політики та зловживань.

Зверніть увагу на те, що якщо ви заблокували користувача, з яким ви спільно створили роботу, ваш заблокований співтворець все ще зможе коментувати на спільно створених роботах. Однак вони не зможуть відповідати на залишені вами коментарі на цих роботах.

Ігнорування: Новини

Ми все ще працюємо на подібним інтерфейсом для ігнорування залогінених користувачів, але наразі ви можете приховати користувачів, серії чи зовнішні роботи за допомогою скіна сайту з ось таким CSS:

  • .user-000 { display: none !important; } щоб приховати всі роботи, серії, закладки конкретного користувача в списку робіт чи закладок й результатах пошуку, а також усі залишені ними коментарі на роботах чи новинах. Замініть 000 на ID користувача, чиї роботи ви хочете приховати. ID – це серія цифр, які можна знайти на сторінці профілю користувача у секції "My user ID is" (Моє ID користувача). ID не зміниться, якщо користувач змінить своє ім’я.
  • .work-000 { display: none !important; } щоб приховати конкретну роботу в списку робіт чи закладок й результатах пошуку. Замініть 000 на ID роботи, яку ви хочете приховати. ID роботи – це серія цифр, які можна знайти в URL роботи. ID знаходиться зразу після /works/, наприклад, https://archiveofourown.org/works/000/chapters/123.
  • .series-000 { display: none !important; } щоб приховати конкретну серію в списку закладок й результатах пошуку, а також на сторінці серій користувача. Замініть 000 на ID серії, яку ви хочете приховати. ID серії – це серія цифр, які можна знайти в URL серії. ID знаходиться зразу після /series/, наприклад, https://archiveofourown.org/series/000.
  • .external-work-000 { display: none !important; } щоб приховати конкретну зовнішню роботу в списку закладок й результатах пошуку. Замініть 000 на ID зовнішньої роботи, яку ви хочете приховати. (Зверніть увагу, що може існувати декілька копій зовнішньої роботи, кожна з них з іншим ID.) ID зовнішньої роботи – це серія цифр, які можна знайти в URL зовнішньої роботи. ID знаходиться зразу після /external_work/, наприклад, https://archiveofourown.org/external_work/000.

Якщо ви хочете приховати декілька позицій, ви можете розділити селектори комами: .work-000, .work-149319, .user-000 { display: none !important; }

Інші можливості

В додаток до майбутніх опцій блокування та ігнорування, є теж кілька інших можливостей для контролю вашого досвіду користування АО3.

Наше FAQ Неофіційних інструментів браузера пропонує скрипти третіх осіб, які дозволять вам фільтрувати небажаний контент. Є також деякі вбудовані опції для керування іншими функціями:

Ми постійно працюємо над введенням подібних можливостей, тож не забувайте регулярно перевіряти новини - ми оголошуємо більшість великих змін на новинах АО3 невдовзі перед їх введенням. Ви також можете підписатись на @AO3_Status на Твіттері і ao3org на Тамблері щоб бути в курсі останніх подій.